O mnie

KasiaZ

[scroll down for English version]

Witam cię na ZostańPhD.pl

Nazywam sie Kasia Zdanowicz i jestem inżynierem i doktorantką.

ZostańPhD! – O blogu

Tytuł bloga to hasło z mocą sprawczą ;) Mam nadzieję, że to miejsce stanie się takim kawałkiem internetu, który będzie dobrze służył nam wszystkim – doktorantom i nie tylko – do wymiany myśli, i że uda się nam nie tylko po prostu „zostać PhD”, ale też naprawdę dobrze wykorzystać te kilka lat. W anglojęzycznym internecie jest kilka stron i blogów „okołonaukowych”, które chętnie i regularnie przeglądam, i od dłuższego czasu brakowało mi czegoś takiego po polsku. No i jest :)

O mnie

Studia skończyłam w Krakowie, a teraz pracuję w Instytucie Konstrukcji Betonowych na Uniwersytecie Leibniza w Hanowerze. Na blogu piszę o tym co robię i czego się uczę w czasie doktoratu – dzięki temu udaje mi się pewne rzeczy poukładać, uporządkować i mieć nadzieję, że zostaną na dłużej. A w wolnym czasie – czytam, podróżuję, i pożeram wszystko, co karmelowe ;)

Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować? Włączyć w tworzenie tego miejsca? Zaproponować coś ciekawego? Zapraszam!

Napisz na adres: kasia@zostanphd.pl, albo skontaktuj się na Twitterze: @kasiazdn.

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, zapisz się na newsletter, dodaj blog do czytnika RSS i nie zapomnij polubić ZostańPhD na Facebooku!

Info

I jeszcze informacja – część linków na blogu to linki afiliacyjne lub powiązane z programami partnerskimi – zwłaszcza jeśli coś wam polecam. Jeśli kupisz coś przez taki link, twoja cena się nie zmieni, a dla mnie będzie to znak, że skorzystałeś z polecenia.


[English version]

If you are reading this part in English, you were perhaps taken here from Twitter and you probably don’t speak Polish – that’s a pity, it’s such a beautiful language :) Anyway, I’m a research assistant at Leibniz Universität Hannover in Germany, working on a PhD about prestressing concrete structures with composites and writing here about what I learn and what I do. Feel free to contact me if you wish!

E-mail: kasia@zostanphd.pl, Twitter: @kasiazdn.

FacebookTwitterGoogle+Copy Link