About

KasiaZ

[scroll down for English version]

Witam Cię na ZostańPhD.pl

Nazywam sie Kasia Zdanowicz i jestem inżynierem i doktorantką.

ZostańPhD! – O blogu

Tytuł bloga to hasło z mocą sprawczą ;) Mam nadzieję, że to miejsce stanie się takim kawałkiem internetu, który będzie dobrze służył nam wszystkim – doktorantom – do wymiany myśli, i że uda się nam nie tylko po prostu „zostać PhD”, ale też naprawdę dobrze wykorzystać te kilka lat.

O mnie

Studia skończyłam w Krakowie, a teraz pracuję w Instytucie Konstrukcji Betonowych na Uniwersytecie Leibniza w Hanowerze. Na blogu piszę o tym co robię i czego się uczę w czasie doktoratu – dzięki temu udaje mi się pewne rzeczy poukładać, uporządkować i mieć nadzieję, że zostaną na dłużej. A w wolnym czasie – czytam, podróżuję, i pożeram wszystko, co karmelowe ;)

Kontakt

Chcesz się ze mną skontaktować? Zapraszam!

Mój e-mail to: kasia@zostanphd.pl, można mnie znaleźć też na Twitterze: @kasiazdan.

Jeśli chcesz być na bieżąco dodaj blog do swojego czytnika RSS i nie zapomnij polubić ZostańPhD na Facebooku!


[English version]

If you are reading this part in English, you were perhaps taken here from Twitter and you probably don’t speak Polish – that’s a pity, it’s such a beautiful language :) Anyway, I’m a research assistant at Leibniz Universität Hannover in Germany, working on a PhD about prestressing concrete structures with composites and writing here about what I learn and what I do. Feel free to contact me if you wish!

E-mail: kasia@zostanphd.pl, Twitter: @kasiazdan.

FacebookTwitterGoogle+Copy Link